بهترین برند های فشار سنج کدامند؟

بهترین برند های فشار سنج کدامند؟

در گذشته، انواع فشار سنج اغلب در مطب های پزشکی و به جهت تشخیص بیماری به کار گرفته می شد. اما با سبک زندگی امروزه مردم، بیماری های قلب و عروق و فشار خون بالا رایج تر شده است. به همین جهت است که فشار سنج ها دیگر فقط مخصوص مطب های پزشکی نیستند و داشتن یکی از برند های فشار سنج در خانه می تواند مفید باشد و از بسیاری از عوارض فشار بالا و فشار پایین جلوگیری کند.

انواع فشار سنج کدام اند؟

از جمله تجهیزات پزشکی مناسب برای نگه داری در منزل، انواع فشار سنج است. به خصوص برای افرادی که دچار فشار خون بالا هستند، نگهداری یک فشارسنج مناسب ضرورت دارد. قیمت فشارسنج به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع فشار سنج یکی از عوامل تاثیرگذار روی قیمت فشارسنج است.

 جهت کسب اطلاعات در مورد قیمت فشارسنج کلیک کنید.

معرفی فشارسنج جیوه ای

یکی از انواع فشارسنج، فشارسنج جیوه ای است. در واقع این نوع فشار سنج ، متداول ترین نوع فشارسنج محسوب می شود.

فشارسنج جیوه ای، ابزاری حساس است و در حین استفاده باید به دقت آن را جا به جا کنید. چرا که در صورت وارد شدن ضربه به این نوع فشار سنج، مخزن جیوه آن پاره شده و در نهایت دستگاه بلا استفاده می گردد.

از جمله بهترین مزایای این نوع فشارسنج، روش بکارگیری آن ها است. همچنین این فشارسنج ها را اگر به خوبی نگهداری کنید، حتی مادام العمر نیز می توانید از آن ها بهره مند شوید.

معرفی فشار سنج عقربه ای

دیگر نوع فشارسنج، فشار سنج عقربه ای است. در فشار سنج عقربه ای دیگر خبری از جیوه نیست و این نوع فشار سنج بدون به کارگیری مایعات عمل می کند. به جرعت می توان گفت که ایمن ترین نوع فشارسنج برای جایگزینی با فشارسنج جیوه ای، این نوع فشار سنج می باشد.

در فشارسنج جیوه ای، اندازه گیری فشار خون کاملا شبیه به فشار سنج های جیوه ای است.

 

معرفی فشار سنج عقربه ای

 

معرفی فشارسنج دیجیتالی از انواع فشارسنج

مدرن ترین فشار سنج موجود در بازار، فشارسنج های دیجیتالی هستند. در واقع این فشار سنج ها دسترنج پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت علم پزشکی هستند. در فشارسنج های دیجیتالی، سنسور فشار الکتریکی تعبیه شده است که از طریق این سنسور ها، به راحتی اندازه فشار خون شخص محاسبه شده و میزان آن روی صفحه نمایش این فشار سنج نمایش داده می گردد.

اگر مشکلات قلبی عروقی و فشار خون بالا داشته و می خواهید یک فشارسنج در خانه نگهداری کنید، فشارسنج های دیجیتالی مناسب ترین گزینه هستند.

در فشارسنج های دیجیتالی، نوسانان شریان ها به صورت اتوماتیک ارزیابی گشته و محاسبه می شوند. همچنین اندازه گیری فشار خون با این فشار سنج ها بسیار راحت است. این عوامل باعث شده که این نوع فشار سنج از جمله محبوب ترین انواع فشارسنج برای استفاده در خانه باشد.

بررسی بهترین برند های فشار سنج

در بخش قبل، انواع فشار سنج ها را معرفی کردیم. به موجب نیاز بالای مردم، شرکت ها و برند های تولیدی زیادی در صدد ساخت انواع فشار سنج برآمده اند که در ادامه به معرفی بهترین برند های فشار سنج موجود در بازار می پردازیم.

فشار سنج برند Paramed از انواع فشارسنج های عقربه ای

فشارسنج عقربه ای Paramed یکی از بهترین برند های فشارسنج موجود در بازار است. قیمت فشارسنج، طبعا یکی از عوامل تاثیرگذار برای انتخاب آن توسط بسیاری از افراد است. قیمت مناسب این فشار سنج در مقایسه با عملکرد عالی اش، یکی از عوامل محبوبیت و فروش بالای آن است. کیفیت کاف فشارسنج Paramed بالا بوده و دقت بسیار بالایی دارد.

همچنین این فشار سنج گزینه ای مناسب برای افرادی است که حساسیت به لاتکس دارند.

فشار سنج برند Omron از برند های دیجیتالی فشار سنج ها

فشارسنج دیجیتالی Omron، یکی از بهترین فشارسنج های موجود در بازار است. با این فشار سنج به تنهایی می توان در منزل فشار خون را اندازه گیری کرد. این فشارسنج ها در در انواع بازویی و مچی ارائه شده اند.

 

فشار سنج برند Omron از برند های دیجیتالی فشار سنج ها

 

فشار سنج برند Beurer فشارسنج دیجیتالی

دیگر فشارسنج دیجیتالی پرطرفدار، فشارسنج برند Beurer است. فشار سنج Beurer را می توان گزینه ای بسیار مناسب برای استفاده سالمندان دانست.

فشار سنج دیجیتالی Beurer، میزان فشار خون و ضربان قلب را محاسبه کرده و آن را روی صفحه نمایش خود نمایش می دهد. یکی از ویژگی های این فشار سنج که آن را مناسب استفاده سالمندان کرده، نمایش با رنگ های خاص است که تشخیص راحت تر انجام شود.

فشار سنج برند GreaterGoods فشارسنج دستی

فشارسنج دستی GreaterGoods، دارای صفحه خوانی ساده با وضوح و دقت بسیار بالا است. پمپ به کار رفته در این فشارسنج دستی، نواری فلزی داشته که این نوار موجب کنترل مناسب اندازه گیری و جلوگیری از لرزش می گردد.

شرکت دیجی جراح انواع ابزار آلات پزشکی و ابزار جراحی  را به فروش می رساند.

رسانه های همکار
استفاده از مطالب دیجی جراح پلاس برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام دیجی جراح پلاس و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به شرکت امین تجارت آریان (فروشگاه آنلاین دیجی‌جراح) تعلق دارد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
×